Poslední turnaj béčka na 100%

Poslední turnaj béčka na 100%

Ke svému poslednímu vystoupení tuto sezónu vyrazila Boca B do Chocně a s pouze dvěmi hráči na střídání ho zvládla na výbornou, když domů přivezla všech šest bodů.

FK Boca Chotěboř "B" - FK Peliny Choceň "B" 7:0 (3:0)
V prvním měření sil s Pelinami v tomto soutěžním ročníku Boca těsně podlehla 1:2, ale nyní v odvetě si počínala výrazně lépe a svému soupeři nadělila sedm branek. O tu úvodní se zasloužil v 6.minutě Kamil Štukhejl a do poločasu zařídil vedení o tři branky dvěma trefami Dušan Čapek. Hned po změně stran přidal další branku Pavel Klimeš, ve 27.minutě zkompletoval hattrick Dušan Čapek a ve 29.minutě se patičkou trefil i Michal Čapek. Poslední sedmý "hřebíček" zatloukl opět Pavel Klimeš a protože Petr Chalupa za svá záda žádnou střelu nepustil, vyhrála Boca tento zápas bez obdržené branky.

FK Boca Chotěboř "B" - FC RIO Žamberk 6:4 (3:3)

Úvodní branku utkání vstřelil v 5.minutě Pavel Klimeš, o minutu později ovšem soupeř po vyšachování obrany Bocy a dvojtých houslích vyrovnal na 1:1. Ve 12.minutě se futsalisté Žamberka dostali do vedení, o které je ovšem o dvě minuty později připravil Pavel Klimeš a o další dvě minuty později zvyšoval na 3:2 pro Bocu Pavel Novotný. Do poločasu bylo skóre opět srovnané, a tak další vedení Boce zařídil až ve 25.minutě Dušan Čapek. Ve 28.minutě bylo opět srovnáno a na výsledkové rozuzlení se poté čekalo až do samého závěru utkání. Ve 39.minutě utekl po pravé straně Pavel Novotný a jeho nastřelenou přihrávku do pokutového území dotlačil do branky Michal Čapek. V následující power-play Žamberku se podařilo opět Pavlu Novotnému získat míč a střelou z poloviny hřiště do opuštěné branky utkání definitivně rozhodnout.

Boca v prvním utkání předvedla kvalitní výkon podpořený bezchybnou defenzívou, a dokráčela tak k jistému vítězství. Ve druhém utkání se již více nadřela, ale nakonec se jí přes několikrát nastřelenou brankovou konstrukci podařilo prolomit smůlu a utkání rozhodnout ve svůj prospěch. Pochvalu zaslouží všech 7 hráčů, odehráli velmi dobrý turnaj s těmi správnými konci obou utkání :-)

17. a 18. kolo pardubického kraje

FK Boca Chotěboř "B" - FK Peliny Choceň "B" 7:0 (3:0)
Branka Boca: 6.min. 1:0 Kamil Štukhejl (Pavel Klimeš), 11.min. 2:0 Dušan Čapek (Pavel Novotný), 14.min. 3:0 Dušan Čapek, 21.min. 4:0 Pavel Klimeš (Dušan Čapek), 27.min. 5:0 Dušan Čapek (Pavel Klimeš), 29.min. 6:0 Michal Čapek (Pavel Novotný) a ve 36.min. 7:0 Pavel Klimeš (Pavel Novotný).

FK Boca Chotěboř "B" - FC RIO Žamberk 6:4 (3:3)
Branky Boca: 5.min. 1:0 Pavel Klimeš (Kamil Štukhejl), 14.min. 2:2 Pavel Klimeš (Kamil Štukhejl), 16.min. 3:2 Pavel Novotný (Pavel Klimeš), 25.min. 4:3 Dušan Čapek (Kamil Štukhejl), 39.min. 5:4 Michal Čapek (Pavel Novotný) a ve 40.min. 6:4 Pavel Novotný.

Turnajová sestava: Petr Chalupa - Miloš Moravec, Dušan Čapek, Michal Čapek, Kamil Štukhejl, Pavel Klimeš a Pavel Novotný.

Komentáře rss


, There are some odpovědět
Thus, these are a few tips and points that must be remembered when purchasing rolex replica. If you check these out with each purchase, you are likely not going to be cheated ever. The breitling replica is one of the fashion accessories that you buy time and again both for personal use and to gift to someone special. It is difficult for today is generation to live with just one rolex replica as people today expect you to wear watches that suit your outfit. If you are dressed up in a great-looking suit, people get curious to see what model of replica watches you wear. Therefore, you look to buy breitling replica sale that suit the different outfits you have. On the other hand, the process of buying replica watches sale is getting tougher and tougher day by day, since all the watchmakers are busy loading the market with numerous models of stylish timepieces.