Rezerva Bocy na posledním turnaji sezóny uhrála bod

Rezerva Bocy na posledním turnaji sezóny uhrála bod

Boca "B" remizovala s Chocní a vysoko podlehla rezervě Era-Packu.

Poslední odehrávané turnaje Divize "D" byly ze strany chotěbořských poznamenány problémy se sestavováním týmu, jelikož se turnaje kryly s přípravnými zápasy na "velký" fotbal. Boca tak i tentokrát vyrazila na turnaj s pouze šesti hráči do pole, které z brány jistil s horečkou chytající Chalupa. Přesto dokázala i v oslabené sestavě získat bod.

Prvním soupeřem Bocy byl tým FK Peliny Choceň a zápas nezačal dobře, neboť hned v první minutě si dal Kratochvíl smolného vlastního góla- 0:1. Zásluhou Klimeše se však ještě do poločasu stihlo skóre zápasu srovnat na 1:1. Ve druhé půli se hosté ale opět dostali do vedení, když Chalupa nešťastně vyrazil nastřelený míč přímo na hlavu dobíhající útočníka- 1:2. Vyrovnání však opět zařídil po hezké individuální akci Klimeš- 2:2. Boca pak hrála až do konce zápasu power-play, kvůli nejasné situaci ohledně bojů o záchranu, ale další branka již v utkání nepadla. Černou kaňkou na zápase bylo zbytečné vyloučení Klimeše, který dostal druhou žlutou kartu za komentování výroků rozhodčího a do druhého zápasu turnaje tak již nemohl nastoupit.

Ve druhém zápase rezerva Bocy odehrála s pouhým jedním mužem na střídání otevřený zápas s rezervou chrudimského Era-Packu, a k vidění bylo tedy opravdu velké množství hezkých akcí. Zápas Era-Pack jasně ovládl i díky pod dozorem trenéra "A" týmu (Daniel Ibañes Caetano) hrajících posil- Slováčka, Mareše ml., Douglase atd.. Nutno dodat, že i brankář Žďánský se zapotil při střelách Dudy, Kratochvíla nebo Hospodky nebo při samostnatném úniku Veselého, ale futsalová vyspělost soupeře byla samozřejmě hodně znát a tak Boca nakonec utrpěla nejvysšší porážku v soutěži.

Hrající trenér David Hospodka by chtěl nejen za tento turnaj, ale v podstatě i za celou sezónu poděkovat zejména všem hráčům, kteří za "B" tým jezdili hrát, třebas i na úkor velkého fotbalu.

FK Boca Chotěboř "B" FK Peliny Choceň 2:2 (1:1)
branky: Klimeš Pavel 2x - Rada Milan, vlastní
rozhodčí: Kolbaba Pavel, Štěpánek Pavel
ŽK: Klimeš Pavel - Rada Milan, Zachař Miloš
ČK: Klimeš Pavel - 0

FK Boca Chotěboř "B" FK ERA-PACK Chrudim "B" 0:11 (0:4)
branky: Slováček Matěj 3x, Mareš Michal 3x, Najman Michal 2x, Popelka Petr, Da Silva Negrei Douglas, Holík František
rozhodčí: Kopecký Martin, Kolbaba Pavel


sestava: Petr Chalupa- David Hospodka, Patrik Kučera, Petr "Kůča" Veselý, Pavel Klimeš, Jiří Kratochvíl, Štěpán Duda

Boca "B"- Divize "D"- konečná tabulka 2013/2014

 

Vítězem letošního ročníku Divize "D" se tedy stala, stejně jako loni, rezerva chrudimského Era-Packu, jenom dva body za ní ale zaostalo asi největší překvapení letošní sezóny- tým Realu Hlinsko. Na třetím místě skončil tým FK Peliny Choceň. Uvidíme, zda někdo z vítězných týmů bude mít zájem o postup do 2.ligy- skupiny Východ či zda se rozhodnou setrvat v aktuální soutěži. 

Podle původních propozic Divize "D" by měla tři poslední mužstva sestupovat přímo do příslušných Krajských přeborů, ale jako každý rok je otázkou, zda se tak skutečně stane. Do hry tentokráte mimo obvyklých finančních a organizačních záležitostí vstupuje i to, že Krajský přebor Vysočiny se třebas tento rok kvůli nezájmu týmů vůbec nehrál a je otázkou, jak to bude vypadat rok příští...

O budoucí působení "B" týmu Bocy se tak rozhodne až v dalších měsících...

Komentáře rss


, chan odpovědět
La novela, la mas vendida de todos los tiempos en el Reino Unido, y cuyo copias de relojes contenido fue catalogado por la critica como erotismo para reloj de imitacion mamas, forma parte de los seis titulos que este ano replicas de cartier luchan en la categoria de ficcion al mejor Libro del Ano