Rezerva Bocy tentokráte brala jenom bod

Rezerva Bocy tentokráte brala jenom bod

Boca „B“ odehrála osmý turnaj sezóny v krásné sportovní hale ve Skutči a v zápasech s dvěma týmy z Hradce Králové tentokrát uhrála po menších problémech se skládáním sestavy pouze jednu remízu.

V prvním zápase turnaje byla soupeřem domácí Bocy rezerva druholigového Salamandru Hradec Králové, které patří v divizní tabulce čtvrté místo. Hosté byli stejně tak jako chotěbořští posíleni o několik hráčů z „A“ soupisky a na jejich hře to bylo znát. Boca se většinu zápasu soustředila na bránění a snažila se chodit do rychlých protiútoků, po jednom z nich se navíc dostala do vedení po hezké samostatné akci Marka Somerauera- 1:0. Hosté pak do poločasu stihli po akci vedené z pravého křídla vyrovnat na 1:1, ale na začátku druhého poločasu už opět vedla Boca, když se po přihrávce výborně hrajícího Somerauera prosadil zblízka důrazný Hospodka- 2:1. V poslední části zápasu však začali být domácí při bránění až moc pasivní a Salamandr toho dokázal využít- po dvou dlouhých obléháních pokutového území dokázali míč propasírovat až za záda brankáře Chalupy a čtyři minuty před koncem tak svítil na tabuli stav 2:3. Boca po rychlé domluvě sáhla ke hře bez brankáře, kterou se tentokráte podařilo sehrát poměrně kvalitně a po přiťuknutí D.Čapka se patnáct sekund před koncem zápasu prosadil tvrdou přízemní střelou Moravec- 3:3.

Druhý zápas se odehrával v podobném duchu, soupeřem Bocy byl tentokráte tým Flamenga Hradec Králové, kterému patřilo v tabulce sedmé místo. Domácí se dostali rychle do vedení, když po hezké kombinační akci našel finální přihrávkou D.Čapek Marka Somerauera a ten tak opět zaznamenal první gól utkání- 1:0. Hosté pak ovšem dvakrát sehráli jednoduchý útok v podobě rychlé narážečky na střed sbíhajícího beka s útočníkem u lajny a výsledkem byly dva góly v naší síti- 1:2. Tři minuty před přestávkou se však postavil k přímému kopu P.Klimeš, který našel skulinu v postavené zdi hostů a vyrovnal tak poločasové skóre na 2:2. Druhý poločas se ale Boce vůbec nepodařil. Hosté se poměrně lacino dostali po chybách v rozehrávce do dvougólového vedení a hra domácích se pak rozsypala. Hosté hru v pohodě kontrolovali a po špatně rozehraném rohu přidali další gól, to už na tabuli svítil stav 2:5. Poslední dva góly přidali hosté v době kdy se Boca pokoušela o power play, kosmetickou úpravu skóre na 3:7 pak zaznamenal hezkou střelou na zadní tyč M.Čapek.

FK Boca Chotěboř „B“ 3:3 Salamandr Hradec Králové „B“ (1:1)
góly: M.Somerauer, D.Hospodka, M.Moravec, asistence M.Somerauer, D.Čapek

FK Boca Chotěboř „B“ 3:7 Flamengo Hradec Králové (2:2)
góly: M.Somerauer, P.Klimeš, M.Čapek, asistence: M.Somerauer 2x, D.Čapek

sestava: Petr Chalupa – beci Michal Čapek, David Hospodka, Marek Somerauer, Pavel Kafka – útočníci Dušan Čapek, Tomáš Kohout, v prvním utkání Miloš Moravec, ve druhém Pavel Klimeš

Komentáře rss

Jméno
Předmět
Kontrola captcha
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, some may say a watch odpovědět
Moreover, the fake watch companies will produce the rolex replica sale with the same name printed but they will always be slightly different. In case you are purchasing from a rolex replica sale, you can always check out the quality and finishing of the product. The quality is the first thing that can help you decide if it is a genuine one or a fake one. This option is definitely going to help you out. Check out the back case of the replica watches sale. If it seems like good-quality steel is used for making the back case, then all is well. If not, then it is a fake one. Sometimes, the replica watches uk also have a thick blue covering over the back case to protect them from scratches. On the other hand, the original replica watches sale have a thinner sticker. Moreover, on the replica watches sale, there is a red line over the thick blue sticker which can help you spot the fake.
odpověděl(a)
Replica Panerai watches

Replica Panerai watches

Replica Panerai watches

Panerai watches

Valentino handbagsIf I were to recommend any one of the cheap Panerai watches for someone who wants to look charming, I would definitely recommend this one. I’m not likely to buy one Replica Panerai watches right now. Take my advice; if you are looking for Replica Panerai watches for sale especially for a gift, Replica Panerai watchescan allow it to clear this really is merely a simulation. ,this makes an excellent choice.The trick to finding the best Valentino handbags available today is knowing the best outlets and sources for the products.