Šest bodů z druhého turnaje béčka

V dalších bojích o krajské body uspěla rezerva Bocy na výbornou, když ze dvou odehraných zápasů brala plný počet bodů.

Na úspěšné působení v prvním turnaji sezóny navázala Boca "B" i ve svých dalších kláních, když se v neděli 23.11.2014 vrátila z palubovky ve Skutči se šesti body na kontě.

Metaxa Jenišovice - FK Boca Chotěboř "B" 0:8 (0:5)
V zápase proti Jenišovicím se Boca ujala vedení hned během prvního střídání, kdy se prosadil Patrik Kučera. Vedení o dvě branky zařídila v 7.minutě druhá čtyřka, když gólovou šanci zakončoval Martin Koutný. Ve 12. a 14.minutě navyšuje Boca vedení o 4 branky přesnými zásahy Kamila Štukhejla a Davida Hospodky, a pátou trefu přidává v 19.minutě Jakub Fikar. Ve druhém poločase se o další gólový přírůstek postaral až ve 28.minutě opět David Hospodka a korunoval tak větší gólovou formu první čtyřky Bocy. Ve 33.min. se nechytatelnou "bombou" prosazuje i letošní nováček v sestavě Bocy Miroslav Plíšek a účet zápasu korunuje v poslední minutě Pavel Klimeš.

FK Becherovka Přívrat - FK Boca Chotěboř "B" 1:4 (0:2)
Ve druhém utkání nastupila Boca proti dalšímu pro ni neznámému soupeři a opět se jí povedl úvod utkání, když se již v první minutě prosadil David Hospodka. Tím se ovšem gólový přísun na dlouhou dobu vyčerpal, pomáhali k tomu především brankáři na obou stranách. Pět vteřin před koncem poločasu se podařilo ale Boce předvést rychlou akci, kterou po přiťuknutí pivota zakončoval Pavel Klimeš. Ve 23.minutě se podařil signál z přímého kopu a Boca tak vedla brankou Michal Čapka již 3:0. Ve 31.minutě snižuje dorážkou po vyražené střele i náš soupeř, poslední slovo má ale ve 39.minutě střelou do prázdné branky Miroslav Plíšek, který tak využívá chybu soupeře při jeho power-play.

Boca na tomto turnaji dominovala, když si tři body vysloužila osmihvězdičkovou Metaxou a 0,4 panákem Becherovky :-)) Zejména v úvodním utkání byla jednoznačně lepším týmem, a tak dokráčela dobrým výkonem i k vlastnímu čistému kontu. Ve druhém utkání proti již kvalitnějšímu soupeři se Boca více na vítězství nadřela, po dobrém výkonu brankáře si ale i v tomto utkání zajistila jistý zisk třech bodů.

4. a 5. kolo pardubického kraje

Branky Boca: 2.min. 0:1 Patrik Kučera, 7.min. 0:2 Martin Koutný, 12.min. 0:3 Kamil Štukhejl, 14.min. 0:4 David Hospodka, 19.min. 0:5 Jakub Fikar, 28.min. 0:6 David Hospodka, 33.min. 0:7 Miroslav Plíšek, 40.min. 0:8 Pavel Klimeš

Branky Boca: 1.min. 0:1 David Hospodka (Kamil Štukhejl), 20.min. 0:2 Pavel Klimeš (Martin Koutný), 23.min. 0:3 Michal Čapek (Pavel Klimeš), 39.min. 1:4 Miroslav Plíšek (Kamil Štukhejl)

Turnajová sestava: Pavel Veselý - David Hospodka, Patrik Kučera, Kamil Štukhejl, Jakub Fikar - Miroslav Plíšek, Michal Čapek, Pavel Klimeš a Martin Koutný.