Šokujících 6 bodů béčka :-)

Šokujících 6 bodů béčka :-)

Teprve svůj devátý pokus získat na turnaji všech 6 bodů byl pro rezervu Bocy úspěšný. Podařilo se jí to při předposledním vystoupení na palubovce v Heřmanově Městci a díky tomu neskončí v tabulce hůře než na 6.místě.

FK Boca Chotěboř "B" - FK Becherovka Přívrat 2:0 (2:0)
Na minulém turnaji se Boce podařilo vyhrát utkání s velmi netradičním skóre 1:0 a teméř stejným výsledkem si se svým prvním protivníkem na tomto turnaji poradila Boca i nyní. Skóre utkání otevřel v 10.minutě po rychlém protiútoku v přečíslení dvou na jednoho Pavel Klimeš a o tři minuty později navýšil vedení Bocy Kamil Štukhejl. Jak se později ukázalo, byla to poslední branka tohoto zápasu, přestože především na straně Bocy bylo příležitostí ke skórování více.

FK Boca Chotěboř "B" - FC Butterfly Litomyšl 4:2 (2:1)
Ve svém druhém turnajovém zápase narazila Boca na lídra soutěže a stejně jako v prvním měření sil ho o vedení v tabulce připravila. První branku Bocy vstřelil po samostatné akci Kamil Štukhejl, který využil chyby soupeře v bránění a středem hřiště se dostal až na dostřel hostující svatyně - 1:0. Ve 14.minutě podnikla Litomyšl smrtící brejk, když dlouhou přihrávku svého spoluhráče proměnil z první ve vyrovnávací branku hostující hráč. Naštěstí i nadále pokračovala Boca v aktivní hře a ještě do poločasu se dostala opět do vedení, když souhru s Martinem Koutným využil přehozením brankáře Michal Čapek. Hned v první minutě druhého poločasu bylo opět srovnáno, když se z úhlu z pozice pivota Litomyšl prosadila po druhé. Na rozhodující branku se poté čekalo až do 32.minuty, kdy se prosadil Ondra Bělovský, tečku za druhým vítězstvím Bocy přidal do prázdné při power-play soupeře Pavel Klimeš.
Boce se tentokrát turnaj herně vyvedl a pochvalu zaslouží celý tým, speciálně pak potěšil brankářský výkon nebrankáře David Hospodky. Pro poslední turnaj se snad raději nebudou prát dresy, aby se z nich 6bodové štěští nevytratilo :-))

17-18. kolo pardubického kraje

FK Boca Chotěboř "B" - FK Becherovka Přívrat 2:0 (2:0)
Branky Boca: 10.min. 1:0 Pavel Klimeš (Michal Čapek), 13.min. 2:0 Kamil Štukhejl (Pavel Klimeš).
ŽK: Martin Koutný

FK Boca Chotěboř "B" - FC Butterfly Litomyšl 4:2 (2:1)
Branky Boca: 7.min. 1:0 Kamil Štukhejl (David Hospodka), 17.min. 2:1 Michal Čapek (Martin Koutný), 32.min. 3:2 Ondra Bělovský (Martin Koutný) a 40.min. 4:2 Pavel Klimeš (Martin Koutný).
Turnajová sestava: David Hospodka - Ondřej Šimon, Michal Čapek, Ondra Bělovský, Kamil Štukhejl, Fanda Tůma, Miloš Moravec, Martin Koutný a Pavel Klimeš.

Komentáře rss


, - odpovědět
century Fendi handbags Vacheron Constantin replica watches?have housed some of my most beloved timepieces. The iconic Vacheron Constantin Historiques American 1921 driving watch, re-imagined by the brand a few years ago, still haunts Burberry handbags my dreams and mocks my attempts at designing a replica watch as simple and as captivating with every stroke of ink. But if you Rolex Cellini Replica actually take the time to go.
, asssean@yahoo.com odpovědět
I think most of them were Radiomirs, so I thought it would be a great ideas for this hublot replica to show off a Luminor. When talking about my favorite watch at the moment, it’s really a matter of what I like in that exact moment. They’re all great, both the Luminor and the cartier replica sale. I generally tend to consider the Luminor somewhat sportier, while the Radiomir seems to be a little more on the hublot replica side because of its more fluid shape. Anyway, let’s get back to what this review is all about. This all black replica watches sale has a simple black dial, with minimal details on it. There’s a date window at 3 o’clock, a small seconds dial at 9 o’clock with a sweeping rolex replica hand and round, cream hour marks that blend in very nicely with the hublot replica sale of the dial.
odpověděl(a)
good post