Střelecká nadílka béčka

Střelecká nadílka béčka

Na další turnaj odcestovala rezerva Bocy k dvojzápasu do Herřmanova Městce a zřejmě tam s sebou přivezla opožděně i Ježíška, protože svým soupeřům pěkně nadělovala :-) A nenadělovala jako jediná...

ST ChrudimFK Boca Chotěboř "B" 5:12 (2:4)
Od úvodního hvizdu se Boca snažila aktivní hrou jít za vítězstvím, paradoxně ale domácí udeřili jako první a ve 3.minutě šli do vedení. Na vyrovnávací branku Pavla Klimeše odpověděli také ještě v 7.minutě domácí svou druhou brankou, ve zbytku prvního poločasu však už střílela branky jen Boca. Vyrovnání i vedoucí branku zařídil Franta Tůma a na 4:2 pro Bocu zvyšoval v poslední minutě poločasu Michal Čáp. Rozhodující "trhák" v utkání nastal mezi 23.-28.minutou, kdy se přes jednu obdrženou branku podařilo Boce vsítit branek pět a utkání tím definitivně rozhodnout. Zasloužili se o to ve 23.minutě Pavel Klimeš a po následném snížení soupeře na 3:5 ještě i houslemi Dušan Čapek, technickou střelou Ondra Bělovský, přízemní střelou z hranice pokutového území Michal Čáp a další brankou znovu Pavel Klimeš. Na palubovce se pak začalo trochu více jiskřit, za což byl soupeř potrestán dvěmi žlutými kartami, mimo to ovšem i nadále padaly branky. Jubilejní desátou vstřelil ve 34.minutě Pavel Klimeš a po dvou korekcích soupeře se ještě mezi střelce zapsal ve 37.minutě Michal Čáp a ve 39.minutě opět Pavel Klimeš, který vstřelil svou pátou branku v tomto utkání.

Další nevídaná událost se přihodila v následně hraném utkání mezi naším prvním soupeřem ST Chrudim a FK Heřmanův Městec. Za stavu 3:1 pro Chrudim došlo pár vteřin před koncem prvního poločasu v již celkem "emotivním" utkání ke dvěma hned po sobě následujícím faulům, po nichž se na hřišti strhla "strkanice". Jejím výsledkem bylo několik červených karet a především zahájení druhého poločasu ve dvou hráčích v poli + brankář na obou stranách :-) K nepochopení nezainteresovaných přihlížejících však oba týmy po úvodní rozehrávce přestali hrát, jak demonstruje fotka u tohoto článku, a tento nezájem vyhodnotili rozhodčí ukončením utkání :-) Na hriště se tak opět dostala Boca a mohla pokračovat ve svém nadělování branek po této nadílce červených karet :-)

OK Interiér Pardubice - FK Boca Chotěboř "B" 1:9 (0:5)
Ve druhém utkání se poprvé zapsal mezi střelce opět Pavel Klimeš v 5.minutě a v 8.minutě zvyšoval na 2:0 po jeho nahrávce patičkou Michal Čapek. Dva rychlé zásahy během 13.minuty daly Boce jistý náskok pro zbytek utkání, který i nadále aktivní hrou navyšovala. V 16.minutě tak Pavel Klimeš završil hattrick a ve střeleckých hodech pokračovala Boca i po přestávce. Na 6:0 si srazil míč směřující z futsalky Ondry Bělovského do vlastní sítě domácí hráč a následně přidal dvě branky Michal Čáp, který vždy vyzrál na domácího brankáře v samostatném úniku. Ve 34.minutě se pardubickým podařilo umístěnou střelou poprvé překonat Petra Chalupu, poslední branku v utkání pak ale opět vstřelila Boca, když se ve 37.minutě prosadil Pavel Klimeš. Desátou branku se tentokrát Boce vsítit nepodařilo, přestože asi 5 vteřin před koncem utkání mohl skórovat Michal Čáp, ale svým zákrokem ho vychytal domácí brankář.

Boca na tento turnaj odjížděla s pouze šesti hráči do pole, obě utkání ale zvládla na výbornou. Střelecky se blýskl devíti brankami Pavel Klimeš, kvalitní turnaj ale odehrálo všech šest hráčů v poli i Petr Chalupa v brance, který nebyl tentokrát tolik "vytížen", ale přesto předvedl několik důležitých zákroků.

13-14. kolo pardubického kraje

ST Chrudim - FK Boca Chotěboř "B" 5:12 (2:4)
Branky Boca: 7.min. 1:1 Pavel Klimeš, 9.min. 2:2 František Tůma (Dušan Čapek), 14.min. 2:3 František Tůma (Michal Čáp), 20.min. 2:4 Michal Čáp (Dušan Čapek), 23.min. 2:5 Pavel Klimeš, 24.min. 3:6 Dušan Čapek (Ondřej Bělovský), 25.min. 3:7 Ondřej Bělovský, 27.min. 3:8 Michal Čáp, 28.min. 3:9 Pavel Klimeš, 34.min. 3:10 Pavel Klimeš (Michal Čáp), 37.min. 5:11 Michal Čáp a ve 39.min. 5:12 Pavel Klimeš (Michal Čapek)

OK Interiér Pardubice - FK Boca Chotěboř "B" 1:9 (0:5)
Branky Boca: 5.min. 0:1 Pavel Klimeš, 8.min. 0:2 Michal Čapek (Pavel Klimeš), 13.min. 0:3 Pavel Klimeš, 13.min. 0:4 František Tůma (Michal Čáp), 16.min. 0:5 Pavel Klimeš z pen., 24.min.vlastní 0:6 (Ondřej Bělovský, Pavel Klimeš), 29.min. 0:7 Michal Čáp (František Tůma), 33.min. 0:8 Michal Čáp (Petr Chalupa), 37.min. 1:9 Pavel Klimeš (Dušan Čapek)
ŽK: Pavel Klimeš

Turnajová sestava: Petr Chalupa - František Tůma, Michal Čáp, Michal Čapek, Dušan Čapek, Ondřej Bělovský a Pavel Klimeš.

Komentáře rss


, the make and model of odpovědět
The Seiko Company is one company that has been working in the replica watches sale industry for decades. With an experience of around 130 years, they are producing precious timepieces that have no parallels. rolex replica sale are considered among the best-quality watches in the world. However, the popularity of a company and the increased customers can lead to unscrupulous people coming up and selling their replica watches sale with the name of the original ones. So, how can you identify the replica watches uk and pick out the original, authentic ones out of the fake ones. If you plan to make a purchase of a replica watches sale online, then you must purchase it from the rolex replica. This is the most secure site, which is going to help you identify a fake product in case you are cheated by someone.
, - odpovědět
"Dechberoucí" mezi zápas

https://www.facebook.com/video.php?v=795118550550868&set=vb.117096341686429&type=3&theater