Třetí turnaj béčka opět za tři body

Ve svém dalším turnajovém vystoupení zvládla rezerva Bocy opět jedno utkání, a tak si domů přivezla další tři body do tabulky.

FK Boca Chotěboř "B" - Benfica Hlinsko 4:2 (1:0)
Ve svém prvním zápase se Boca od začátku utkání tlačila před branku soupeře, ovšem stejně tak se snažil i její protivník, proto byl v prvním poločase k vidění hodně otevřený futsal s rychlými přečísleními na obou stranách. Z tohoto "hurá stylu" se překvapivě rekrutoval pouze jediný střelec prvního poločasu, kterým byl Ondřej Bělovský. Na začátku druhého poločasu využili hosté rychlý brejk k vyrovnání, ve 23.minutě se ale Boca střelecky znovu prosadila, tentokrát prostřednictvím Petra Ďoubala. Na další vyrovnání hostů odpověděla Boca ve 33.minutě, kdy precizní výhoz Petra Chalupy uklidil střelou z první do hostující svatyně Radek Odvářka. Ve 39.minutě stanovil konečný výsledek utkání 4:2 pro Bocu Petr Ďoubal, když chytře proměnil přímý kop po faulu na hranici pokutového území.

FK Boca Chotěboř "B" - DTJ Juventus Hlinsko 1:5 (0:1)

Ve druhém utkání se Boce již tolik nedařilo, kvalita hry upadla pod průměr, a tak se z vedoucí branky radoval Juventus. Ve druhém poločase se Boce nejprve podařilo zásluhou Martina Bělouška vyrovnat, vzápětí ovšem šel soupeř znovu do vedení, které se mu podařilo do konce utkání ještě navýšit až na závěrečných 1:5. Ke korekci výsledku nepomohla Boce ani power-play, při které naopak tentokrát dvakrát inkasovala.

Tento turnaj nebyl z pohledu předvedené hry a zranění Miloše Moravce v prvním utkání příliš povedený, přesto Boca získala tři body za jedno vítězství. Svůj podíl na něm měli i po více než roční pauze navrátivší se Petr Ďoubal a také úplní novici v sestavě Bocy Zdeněk Frühbauer a Ondřej Šimon.

5-6. kolo pardubického kraje

Branky Boca: 2.min. 1:0 Ondřej Bělovský (Radek Odvářka), 23.min. 2:1 Petr Ďoubal (Ondřej Bělovský), 33.min. Radek Odvářka (Petr Chalupa), 39.min. Petr Ďoubal.

Branky Boca: 1:1 Martin Běloušek (Zdeněk Frühbauer)

Turnajová sestava: Petr Chalupa - Radek Odvářka, Miloš Moravec (první zápas), Ondřej Šimon, Michal Čapek, Ondřej Bělovský, Zdeněk Frühbauer, Petr Ďoubal a Martin Běloušek.