Třetí turnaj béčka

Trochu se zpožděním přinášíme report i z třetího turnaje béčka. Krizový turnaj BOCA zvládla již tradičně za 3 body.

Na svůj třetí turnaj v sezóně odcestovala rezerva BOCY v sobotu 10. prosince v ne úplně kompletním složení, ale zaslouženě získala 3body, i když vzhledem ke kvalitě soupeřů měla získat bodů 6.

FK BOCA CHOTĚBOŘ B 2:3 Pašáci Jenišovice (Frühbauer, Keller)
První zápas proti nepříliš běhavému soupeři – Pašáci Jenišovice začala BOCA dobře a brzy se po brance Frühbauera ujala vedení. Soupeř však po opětovné malé domů, kterou rozhodčí neodpískal, stihl ještě do poločasu vyrovnat. Do druhého poločasu opět vstoupila BOCA lépe a brankou Kellera se ujala vedení i podruhé v utkání. Poté následovala série neproměňování šancí ze strany BOCY, čehož dokázal dokonale využít soupeř, když po individuálních chybách hráčů BOCY dokázal dvakrát skórovat a celkově zvítězit – 2:3.

FK BOCA CHOTĚBOŘ B 8:1 Nebelvír Chudim B (Frühbauer 2x, Keller 3x, Zelinka, Pospíšil, Janda)
Do druhého zápasu vstoupila BOCA opět velice aktivně, ale až do prvního gólu Zelinky se hráči opět potýkali s nekvalitou v zakončení. Od tohoto gólu však soupeře přehrávala ještě více a do poločasu dokázala přidat další dva góly, když se prosadil Frühbauer a Keller. V druhém poločase si BOCA vytvořila opět velké množství šancí, které tentokráte dokázala celkem slušně proměňovat, trefili se – Frühbauer, Janda, Pospíšil a dvakrát Keller, který tak zkompletoval hattrick. Čisté konto Chalupovi v druhém poločase bohužel překazil Chrudimský Fríbl.

Celkově bylo na hráčích BOCY vidět, že si postupně zvykají na tempo soutěže a vžívají si základní futsalové návyky. Všem hráčům a především pak pořadateli i zdravotníkovi v jedné osobě Milanu Němcovi patří velký díky.

Turnajová sestava: Chalupa - Keller, Frühbauer, Tůma - Janda F., Pospíšil, Zelinka

Autor článku: asi Petr Chalupa :-)