Tříbodová novoroční nadílka béčka

Tříbodová novoroční nadílka béčka

I po silvestrovských oslavách si béčko Bocy našlo čas a chuť znovu vyběhnout na palubovku a stejně jako v předchozích turnajích i nyní získalo tři body.

FK Nebelvír Chrudim - FK Boca Chotěboř "B" 3:1 (1:0)
V utkání s dalším týmem z popředí tabulky (po tomto utkání a výhře nad Heřmanovým Městcem nově vedoucí tým tabulky) se rezerva Bocy potýkala s nejlepší organizovanou defenzivou u svých dosavadních soupeřů. V prvním vzájemném měření sil se Boce obranu domácích překonat nepodařilo a na stejný průběh to vypadalo i v tomto utkání. Chrudimští se ujali vedení v prvním poločase 1:0 a ve druhém poločase se jim po "odmítnutém" vyrovnání Martinem Koutným podařilo z následného brejku svůj náskok zvýšit. Po brance na 3:0 sáhla Boca k power-play, jejímž vyústěním bylo snížení Jakuba Fikara, akumulovanou penaltu v poslední minutě Boca v podání stejného hráče k dalšímu snížení již neproměnila.

OK Interier Pardubice - FK Boca Chotěboř "B" 1:10 (0:2)
Ve svém druhém turnajovém zápase se čekalo na první branku až do 15.minuty, kdy se trefil Zdeněk Frühbauer, minutu před odchodem do kabin přidává svou první branku i Martin Koutný. Hned na začátku druhého poločasu zvyšuje dvěmi slepenými zásahy opět Martin Koutný už na 4:0 pro Bocu a když se ve 27. a 28.minutě prosazuje Boca dalšími slepenými zásahy, je o vítězi utkání rozhodnuto. Pardubicím se sice ve 34.minutě podařilo snížit na 1:6, v posledních čtyřech minutách přidává ale Boca další čtyři branky a naděluje svému soupeři neoblíbenou desítku.
V prvním utkání se Boce nedařilo najít recept na hru soupeře, vše si ale vynahradila v utkání druhém, v němž si nakonec s chutí zastřílela a pár vteřin před koncem zásluhou Zdeňka Frühbauera dosáhla na první "desítku" v tomto roce. Nejvíce se tentokrát dařilo střelecky i herně Martinu Koutnému.

11-12. kolo pardubického kraje

FK Nebelvír Chrudim - FK Boca Chotěboř "B" 3:1 (1:0)
Branka Boca: 1:3 Jakub Fikar (Ondřej Bělovský).
OK Interier Pardubice - FK Boca Chotěboř "B" 1:10 (0:2)
Branky Boca: 15.min. 1:0 Zdeněk Frühbauer (Martin Koutný), 19.min. 2:0 Martin Koutný (Zdeněk Frühbauer), 21.min. 3:0 Martin Koutný (Kamil Štukhejl), 22.min. 4:0 Martin Koutný (Ondra Šimon), 27.min. 5:0 Ondra Bělovský (Fanda Tůma), 28.min. 6:0 Martin Koutný (Michal Čapek), 37.min. 7:1 Michal Čapek (Martin Koutný), 38.min. 8:1 Jakub Fikar (Kamil Štukhejl), 39.min. Martin Koutný (Tomáš Vymetal), 40.min. 10:1 Zdeněk Frühbauer (Martin Koutný).
Turnajová sestava: Tomáš Vymetal - Ondřej Šimon, Michal Čapek, Zdeněk Frühbauer, Jakub Fikar, Fanda Tůma, Martin Koutný, Ondřej Bělovský a Kamil Štukhejl.

Komentáře rss


, replica horloges odpovědět
Out of work, party, you may need a watch to reflect your temperament and vision,fake watches uk to show you different from the general taste and vision. Here to meet your needs.replica watches ukthank.
, just_a_string odpovědět
Great Article it its really informative and innovative keep us posted with new updates. its was reallyvaluable. thanks a lot.orologi replica
Repliche Orologi
Cheap Air Max
Nike Air Max
, Rolex watches odpovědět
These Rolex Watches Replica based on the color of its charming dial, with the same material or satin leather strap bracelet for Meaningful case better. The detachment front Ladymatic Breitling Watches Replica are decorated with black, white, brown, how IWC Replica's work, why are Rolex’s so expensive and the latest Omega Watches Replica.Louis Vuitton Handbags soul while being constantly adding new elements to be re-interpreted, and still did not forget the traditional classical Hermes Handbag Replica inheritance;?

Louis Vuitton Handbags

IWC Replica

Breitling Watches Replica

Hermes Handbag Replica

Rolex Watches Replica

Omega Watches Replica