Velké překvápko aneb další tříbodový turnaj béčka :-)

Velké překvápko aneb další tříbodový turnaj béčka :-)

Ani poslední předvánoční vystoupení rezervy Bocy nepřineslo šestibodový import.

FK Boca Chotěboř "B" - Metaxa Jeníšovice 5:3 (2:0)
V utkání s posledním týmem tabulky jsme se ujali vedení v 8.minutě zásluhou Ondry Bělovského a po uplynutí stejně dlouhého časového úseku jsme naše vedení navýšili Kamilem Štukhejlem. Poločasové vedení 2:0 jsme dále upravili po proměněné penaltě Petrem Ďoubalem, které předcházelo úmyslné hraní rukou jednoho z hostujících hráčů, který se tak snažil zabránit gólové hlavičce Ondry Šimona. O pár vteřin později zvyšujeme na 4:0 opět zásluhou Petra Ďoubala, když hosté překvapivě pokračovali ve hře se třemi hráči v poli. Po korekci na 4:1 ve 33.minutě se o tři minuty později konečně prosazuje i Ondra Šimon. Boca se následně snažila přidat i další branky při power-play, ta se jí tentokrát ale vůbec nedařila, a tak naopak dovolila soupeři zkorigovat skóre až na konečných 5:3.

FK Heřmanův Městec - FK Boca Chotěboř "B" 4:0 (0:0)
V zápase proti vedoucímu celku soutěže se Boca od začátku utkání soustředila na dobrou defenzivní hru, díky které se jí úspěšně dařilo držet svého soupeře v dostatečné vzdálenosti od vlastní branky. Přesto se ošemetné situace vyskytly na obou stranách, žádnému týmu se ovšem v první půli branku vstřelit nepodařilo, přestože k tomu bylo v podání "zazděné" tutovky Michala Čapka velmi blízko. Ve druhém poločase pokračovala na šance vyrovnaná hra i nadále, o převážení misky vah na stranu soupeře rozhodl nešťastný odraz ve středu hřiště, který střelou z otočky využil hostující hráč. Vzápětí soupeř po brejku přidává druhou branku a další dvě během power-play Bocy, která se jí nedařila ani v tomto zápase.
Další dvojzápas proti mužstvům z opačných pólů tabulky ukázal, že Boca dokáže herně zvládnout zápasy různého herního projevu - utkání s vlastní převahou i utkání s herní převahou soupeře. Škoda tedy, že na tento turnaj přicestovala Boca jen se šesticí hráčů v poli, kteří ale společně s brankářem Petrem Chalupou odehráli dobrý turnaj.

9-10. kolo pardubického kraje

FK Boca Chotěboř "B" - Metaxa Jeníšovice 5:3 (2:0)
Branky Boca: 8.min. 1:0 Ondřej Bělovský (Zdeněk Frühbauer), 16.min. 2:0 Kamil Štukhejl (Petr Ďoubal), 28.min. 3:0 Petr Ďoubal z pen., 30. min. 4:0 Petr Ďoubal (Michal Čapek), 36.min. 5:1 Ondřej Šimon (Kamil Štukhejl).
FK Heřmanův Městec - FK Boca Chotěboř "B" 4:0 (0:0)

Turnajová sestava: Petr Chalupa - Ondřej Šimon, Michal Čapek, Zdeněk Frühbauer, Petr Ďoubal, Ondřej Bělovský a Kamil Štukhejl.

Komentáře rss


, klockor kopior odpovědět
hello!! This is a good selling high-end watch site rolex orologio donna 10
, replica rolex odpovědět
Whether its Patek Philippe, Rolex or breitling replica added brands, their new accepted models are do altered and acquired from replica rolex their best pieces–we see a absolute retreat to the best market. There are beneath and beneath of swiss replica watches these abundant best pieces that abide in aberrant condition and those absolutely aberrant pieces will alone abide to acknowledge over time,” said Reginald Brack, chief carnality admiral and all-embracing arch of retail for watches at Christie's in an April, 2015 Cigar Aficionado annual feature.