Z turnaje v Heřmanově Městci Boca "B" přivezla pouze bod

Z turnaje v Heřmanově Městci Boca "B" přivezla pouze bod

Rezerva Bocy sice přijela do Heřmanova Městce ve velmi silném složení, na větší bodový zisk to ale přesto nestačilo. A jelikož se k tomu přidal disciplinární trest v podobě kontumace posledního zápasu za neoprávněný start hráče, není výsledek rezervy zrovna dvakrát povzbudivý.

Chotěbořští sice neodehráli herně špatný turnaj, ale doplatili na mizernou koncovku, veliké chyby v obraně a administrativní pochybení.
Prvními dvěma soupeři byly týmy Realu a Juventusu Hlinska, přičemž oba z nich se nachází na předních místech letošní divizní tabulky.

S Realem sehrála Boca velmi vyrovnané utkání, ve kterém měla míč častěji na svých sálovkách, ale branka hostí byla zakletá a ti z dobře zformované obrany vyráželi po dlouhých výhozech gólmana do brejků z nichž se jim podařilo dvakrát skórovat. Za Bocu se dokázal gólově prosadit pouze D.Čapek po přihrávce M.Doležala.

Ve druhém zápase byl soupeřem Bocy vedoucí tým Divize "D"- Juventus Hlinsko. Boca se dostala do vedení po brance kterou vstřelil M.Čáp (asistence P.Novotný) a i když poté Hlinsko vyrovnalo, vrátil chotěbořským těsné vedení ještě před poločasovým hvizdem D.Čapek, jehož rohový kop si hosté sami srazili do brány. Boca pak měla několik jasných šancí na zvýšené brankového odstupu, dvakrát bohužel nedokázala trefit ani poloprázdnou bránu a místo potvrzení výsledku tak přišel trest na druhé straně- kličku obránce na půlce hřiště vystihl hostující útočník, tváří v tvář gólmanovi Vymetalovi nezaváhal a srovnal na 2:2. Tento výsledek pak vydržel až do konce.

Ve třetím zápase turnaje čekal Bocu po krátkém odpočinku zápas s týmem SK Zvoneček Stojice. Ten sice na hřišti po zajímavém průběhu skončil smírně 4:4, ale posléze byl zkontumován pro neoprávněný start hráče Bocy- M.Koutný sice v zápase samotném vstřelil dvě branky, ale v předchozích dvou zápasech sesbíral dvě žluté karty a jelikož dvě měl na kontě již z předchozího průběhu sezóny, nesměl v zápase se Stojicemi vůbec nastoupit, čehož si bohužel nikdo z přítomných před zápasem nevšiml a rozhodčí nám to též oznámili až na konci utkání. Výsledkem nemohlo být nic jiného než kontumace utkání v poměru 0:5, zákaz startu pro M.Koutného na další 3 zápasy, pokuta a navíc trest pro vedoucího mužstva D.Hospodku (Zákaz výkonu funkce v jakékoli podobě taktéž na 3 zápasy).

FK Boca Chotěboř "B" 1:2 Real Hlinsko
D.Čapek

FK Boca Chotěboř "B" 2:2 Juventus Hlinsko
M.Čáp(P.Novotný), D.Čapek

SK Zvoneček Stojice 5:0 kont. FK Boca Chotěboř "B"

sestava:
T.Vymetal - obrana: M.Moravec, M.Moravec, P.Kafka, M.Čáp, O.Bělovský - útok: D.Čapek, M.Doležal, P.Novotný, P.Klimeš, M.Koutný
 

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
They may be generally light in weight therefore they may be preferred by those those who are into sports. As of late rolex replica and also other digital brands inside the marketplace are developed with some hublot replica sale sense so you'll not be shocked to seek out a digital timepiece that could catch your attention. Given the tag heuer replica sale inside the market place these days, plenty of are getting them as gifts and jeweler. Men's watches and rolex replica sale can act as incredible gifts to any person who loves them during a special occasion like birthdays, anniversaries, weddings and so on. Nevertheless, for gifts and replica watches uk a timepiece you pick has to be 1 that oozes class and prestige. One can find a thousand and 1 brands to choose from which can fit this, prime among them getting fake rolex sale among other people. Its imperative that you simply know the brand of watch you like before ordering.