Za tři góly tři body...

Na další turnajový dvojzápas vyrazilo béčko Bocy v sobotu 6.12.2014 do Heřmanova Městce a po nepříliš brankově bohatých zápasech dovezlo domů tři body.

FK Boca Chotěboř "B" - FC RIO Žamberk 2:1 (1:1)
V zápase proti Žamberku se do branky Bocy poprvé v této sezóně postavil Honza Šimoňák a již ve čtvrté minutě kapituloval, když se po rychlém kontru radoval hostující hráč z úvodní branky zápasu. V průběhu celého utkání se však Boca více tlačila dopředu a odměnou jí byla srovnávací branka Radka Odvářky po signálu z rohového kopu. Hned po změně stran se do nebezpečné přihrávky uvnitř hostujícího pokutového území pro Bocu šťastně vložil protihráč a na míč mířící do branky již brankář soupeře nedokázal zareagovat. Ve zbytku druhého poločasu Boca i nadále kontrolovala více hru, kromě závěrečné power-play soupeře, který se však během ní k žádnému nebezpečnému zakončení nedostal.

FK Boca Chotěboř "B" - FK Peliny Choceň "B" 1:2 (1:2)
Ve druhém utkání, které sehrála Boca hned po prvním vítězném "mači", nastupila Boca proti rezervě Chocně a tentokrát se hrálo již více vyrovnané utkání. Brankově se nejprve prosadil Jakub Fikar, když využil zaváhání soupeřových hráčů na polovině hřiště a proměnil svůj samostatný únik. Soupeři se podařilo vyrovnat střelou ze středu hřiště ve 13.minutě a 15s. před sirénou se ujal vedení také po proměnění samostatného úniku. Ve druhém poločase se Boca snažila o vyrovnání, ale střelecká forma tentokrát zůstala asi v Chotěboři, a tak ani přes závěrečnou power-play již ke změně skóre nedošlo.

Turnaj tentokrát sehrála Boca narozdíl od minulých klání konečně s brankářem, kterého se soupeřům ve dvou zápasech podařilo pouze třikrát překonat. Jeho dobrý výkon ale nebyl podpořen úspěšnou koncovkou, proto přes dobrou hru získala Boca na turnaji tentokrát pouze tři body.

8. a 9. kolo pardubického kraje

Branky Boca: 11.min. 1:1 Radek Odvářka (Michal Čapek), 21.min. 2:1 Kamil Štukhejl (Radek Odvářka)

Branka Boca: 7.min. 1:0 Jakub Fikar

Turnajová sestava: Jan Šimoňák - Radek Odvářka, Michal Čapek, Kamil Štukhejl, Jakub Fikar - Patrik Kučera, Petr Veselý, David Hospodka a František Tůma.