Závěr sezóny béčka byl stoprocentní

Závěr sezóny béčka byl stoprocentní

V posledním turnaji béčko opět zabralo na plno a odvezlo si domů z haly ve Vysokém Mýtě všech 6 bodů. Předzápasové přípravy ovšem nebyly tentokrát vůbec jednoduché, když nominaci odmítlo téměř 30 hráčů! Do Mýta se tak nakonec vydala šestice statečných ve 4 autech z různých konců republiky, aby Boca mohla turnaj vůbec odehrát...

FK Boca Chotěboř "B" - FK Heřmanův Městec 7:3 (3:1)
Proti jednomu z aspirantů postupu nastoupila Boca bez střídání, Ondřej Staněk dorazil až v polovině prvního poločasu. To už poctivě bránící čtveřice hráčů Bocy vedla, když vyrážela k nebezpečným protiútokům ze svého obranného postavení. Na vedoucí branku Radka Odvářky po secvičeném signálu odpověděl soupeř ve 12.minutě vyrovnáním, v minutě 18. ale vrátil vedení Boce Tomáš Dostálek, který pár vteřin před poločasovou sirénou přidal i další branku po rychlé rozehrávce trestného kopu. Hned v první minutě po změně stran překonal hostující hráč přízemní střelou Tomáše Bence podruhé a zdálo se, že branka nabudila Heřmanův Městec do dalších minut. V nich si ale hráči Bocy úspěšně hlídali vývoj utkání, zejména když hned ve 24.minutě po rychlé akci zvyšoval na 4:2 Ondřej Staněk. O zdramatizování utkání se soupeř pokusil již ve 34.minutě zahájením power-play, špatnou rozehrávku ovšem rychle využil pohotovou střelou do prázdné Radek Odvářka. Pokračující power-play soupeře příliš ošemetných situací před brankou Bocy nepřinesla, naopak Tomáš Dostálek zkompletoval ve 35.minutě hattrick, a když se přeci jen ve 39.minutě soupeř prosadil, přidal hned vzápětí excelentním způsobem svou čtvrtou branku.

FK Boca Chotěboř "B" - Metaxa Jeníšovice 11:2 (4:1)
V následné hraném utkání se na první střelecký zápis čekalo až do 7.minuty, kdy se prosadil Dušan Čapek. O chvíli později přidává dvě branky v krátkém sledu Radek Odvářka a vzápětí snižuje soupeř na 3:1, další pochybnosti o vývoji utkání Boca ale nepřipustila. V 16.minutě se mezi střelce zapisuje Tomáš Dostálek a uzavírá poločasový účet na 4:1. Po změně stran přidává Boca další dvě branky ve 23. a 26.minutě, a dalších pět branek se nechala na rozmezí 36. a 40.minuty.

Poslední turnaj zvládla Boca s přehledem, přestože na turnaj odcestovala pouze s jedním střídajícím hráčem, z toho navíc s jedním hráčem zraněným a také kapitánem Tomášem Dostálkem, který k soutěžnímu zápasu nastoupil tuto sezónu vůbec poprvé. Pomníček za tímto soutěžním ročníkem tak Boce přinese nejhůře 5 místo v tabulce a pravděpodobně bude znamenat i konec postupových nadějí pro Heřmanův Městec.

19.-20. kolo pardubického kraje

FK Boca Chotěboř "B" - FK Heřmanův Městec 7:3 (3:1)
Branky Boca: 9.min. 1:0 Radek Odvářka (Dušan Čapek), 18.min. 2:1 Tomáš Dostálek (Ondřej Staněk), 20.min. 3:1 Tomáš Dostálek (Michal Čapek), 24.min. 4:2 Ondřej Staněk (Dušan Čapek), 34.min. 5:2 Radek Odvářka (Tomáš Dostálek), 35.min. 6:2 Tomáš Dostálek (Radek Odvářka), 39.min. 7:3 Tomáš Dostálek (Ondřej Staněk).


FK Boca Chotěboř "B" - Metaxa Jeníšovice 11:2 (4:1)
Branky Boca: 7.min. 1:0 Dušan Čapek (Ondřej Staněk), 9.min. 2:0 Radek Odvářka, 10.min. 3:0 Radek Odvářka (Michal Čapek), 16.min. 4:1 Tomáš Dostálek (Michal Čapek), 23.min. 5:1 Ondřej Staněk (Radek Odvářka), 26.min. 6:1 Tomáš Dostálek (Ondřej Staněk), 36.min. 7:1 Ondřej Staněk (Dušan Čapek), 37.min. 8:2 Ondřej Staněk (Michal Čapek), 39.min. 9:2 Ondřej Staněk (Tomáš Benc), 39.min. 10:2 Radek Odvářka (Ondřej Staněk), 40.min. 11:2 Tomáš Dostálek (Ondřej Staněk).

Turnajová sestava: Tomáš Benc - Dušan Čapek, Michal Čapek, Radek Odvářka, Tomáš Dostálek a Ondra Staněk.

Komentáře rss


, prada handbags odpovědět
These Rolex Watches Replica based on the color of its charming dial, with the same material or satin leather strap bracelet for Meaningful case better. The detachment front Ladymatic Breitling Watches Replica are decorated with black, white, brown, how IWC Replica's work, why are Rolex’s so expensive and the latest Omega Watches Replica.Louis Vuitton Handbags soul while being constantly adding new elements to be re-interpreted, and still did not forget the traditional classical Hermes Handbag Replica inheritance;?

Louis Vuitton Handbags

IWC Replica

Breitling Watches Replica

Hermes Handbag Replica

Rolex Watches Replica

Omega Watches Replica
odpověděl(a)
Great Article it its really informative and innovative keep us posted with new updates. its was reallyvaluable. thanks a lot.orologi replica
Repliche Orologi
Cheap Air Max
Nike Air Max