Nepovedený turnaj Bocy B

Nepovedený turnaj Bocy BVe svém posledním "dvouzápasovém" turnaji nedokázala bohužel Boca na své soupeře vyzrát a po nepříliš povedených výkonech prohrála obě utkání.

FK Boca Chotěboř "B" - Amako Heřmanův Městec 1:5 (0:2)
V prvním utkání se Boca utkala s aspirantem na postup, kterého o posun do vyšší soutěže připravila výhrou na konci minulého ročníku, tentokrát ale na svého soupeře nestačila a jasně prohrála. Utkání mělo nerozhodný stav do 13.minuty, kdy se hosté ujali vedení, které v 18.minutě navýšili na rozdíl dvou branek. Po změně stran se sice nejprve ve 24.minutě podařilo Boce zásluhou proměněné penalty Milošem Moravcem snížit, v rozmezí 28.-29.minuty ale dvěma slepenými brankami odskočil Heřmanův Městec na průběžné skóre 1:4 a získal tím rozhodující náskok, který ještě navýšil další brankou ve 38.minutě.

FK Boca Chotěboř "B" - OK Interier Pardubice 2:6 (0:3)
Ve druhém utkání nastoupila Boca s cílem získání alespoň tří bodů z tohoto turnaje, ale ani tentokrát se jí to nepodařilo. Již ve 2.minutě se totiž hosté ujali vedení a ve 4.minutě to bylo již 0:2. Soupeř střídající pouze 5 hráčů do pole pak organizovanou defenzivní taktikou držel Bocu "na uzdě" a nebezpečnými rychlými protiútoky dělal starosti i obraně Bocy. V 10.minutě to bylo po "dvojitých" houslích po dalším brejku již 0:3 a nad Bocou se začalo smrákat. Ve 26. a 30.minutě přidaly Pardubice další dvě branky, ve 32.minutě pak na druhé straně zamířil do černého Ondřej Tichý. Po další brance na každé straně se konečné skóre zápasu zastavilo na výsledku 2:6 pro Pardubice.

Boca odehrála tento turnaj "ve formě" - v prvním utkání byl Heřmanův Městec lepším týmem, když dokázal účinně eliminovat útočné snahy Bocy, ve druhém zápase se snažila dobývat branku soupeře, který ji ovšem smrtícími kontry připravil o dobrý výsledek.

16.-17. kolo pardubického kraje

Branka Boca: 24.min. 1:2 Miloš Moravec.

Branky Boca: 32.min. 1:5 Ondřej Tichý (Dušan Čapek), 39.min 2:6 Ondřej Tichý (Michal Čapek).
ŽK: Petr Chalupa

Sestava: Petr Chalupa - Fanda Tůma, Dušan Čapek, Michal Čapek, Ondřej Bělovský, Zdeněk Frühbauer, Ondřej Tichý a Miloš Moravec.