Zdroj: http://fkboca.cz/novinky-b/dalsi-turnaj-becka-za-3-body  •  Vydáno: 20.12.2017 0:06  •  Autor: Michal Čapek

Další turnaj béčka za 3 body

Další turnaj béčka za 3 bodyVe svém čtvrtém turnajovém vystoupení, tentokrát na palubovce ve Skutči, se podařilo Boce získat tři body.
FK Boca Chotěboř "B" - FC RIO Žamberk 1:4 (1:2)
V prvním utkání se Boca utkala s doposud vedoucím týmem tabulky a přestože nepodala horší výkon, body nevybojovala. Již od 3.minuty totiž prohrávala 1:0 a na druhou branku Žamberku odpověděl snížením na 1:2 v 18.min. Denis Zelinka. Přes snaživý výkon se Boce ale ztrátu soupeře dohnat nepodařilo. Ve 35.min, kdy již Boca připravovala začátek své power-play, inkasovala po třetí, a v následné početní převaze inkasovala i čtvrtou branku.

FK Boca Chotěboř "B" - Hattrick Svratka 1:0 (1:0)
Ve druhém utkání nastoupila Boca s cílem získání alespoň tří bodů z tohoto turnaje a s více defenzivní taktikou, která jí tyto body nakonec přinesla. V 10.minutě se po pěkné kombinaci prosadil Denis Zelinka a protože ve zbytku utkání byla Boca v obraně bezchybná, stejně jako její soupeř, skončilo utkání netradičním výsledkem 1:0.

Boca odehrála tento turnaj se čtyřmi letošními nováčky v její sestavě a herně nepropadla, doufejme ale, že v příštím turnaji vylepší svoji střeleckou potenci :-)

7.-8. kolo pardubického kraje

Sobota 16.12.2017
FK Boca Chotěboř "B" - FC RIO Žamberk 1:4 (1:2)
Branka Boca: 18.min. 1:2 Denis Zelinka (Martin Koutný).
ŽK: František Janda, Denis Zelinka.

FK Boca Chotěboř "B" - Hattrick Svratka 1:0 (1:0)
Branka Boca: 10.min. 1:0 Denis Zelinka (Jakub Rek).
ŽK: Petr Chalupa

Sestava: Petr Chalupa - Fanda Tůma, Michal Čapek, Zdeněk Frühbauer, Martin Koutný, Denis Zelinka, Jakub Rek, Lukáš Dočekal a Fanda Janda.