Předposlední turnaj za plný počet bodů

Předposlední turnaj za plný počet bodůPoslední lednový víkend nastoupila rezerva Bocy ke svému předposlednímu turnaji a po dobrých zápasech brala všech 6 bodů.

FK Boca Chotěboř "B" - Pašáci Jeníšovice 4:0 (3:0)
Vstup do prvního utkání měla Boca bleskový - hned v první minutě se prosadil Ondra Bělovský a ve druhé minutě Ondra Tichý zvýšil na 2:0. Po rychlém začátku se střelecký účet trochu přibrzdil, a to až do 10.min., kdy se svou druhou brankou v utkání prosadil Ondra Tichý. Konečnou podobu výsledku dal ve druhém poločase ve 38. minutě Franta Tůma, a protože Boca ani do konce utkání neinkasovala, připsala si na své konto čtyřbrankové vítězství s nulou.

FK Boca Chotěboř "B" - FK Nebelvír Chrudim "B" 11:2 (3:2)
Ve druhém utkání se povedl dobrý nástup chrudimským, kteří se ve třetí minuté ujali vedení a v 10.min. navýšili svůj náskok na rozdíl dvou branek. Ještě do poločasu se ale Boce podařilo výsledek otočit a ve druhém poločase využít dvou nekompletních čtyřek svého soupeře k jednoznačnému vítězství.

13.-14. kolo pardubického kraje

Sobota 27.1.2018
Branky Boca: 1.min. 1:0 Ondřej Bělovský, 2.min. 2:0 Ondřej Tichý (Pavel Novotný), 10.min. 3:0 Ondřej Tichý (Tomáš Hromádka), 38.min. 4:0 Franta Tůma (Ondřej Tichý).

FK Boca Chotěboř "B" - FK Nebelvír Chrudin "B" 11:2 (3:2)
Branky Boca: 13.min. 1:2 Pavel Novotný (Fanda Tůma), 15.min. 2:2 Fanda Janda (Ondra Bělovský), 16.min. 3:2 Ondřej Bělovský (Fanda Janda), 25.min. 4:2 Pavel Novotný (Fanda Tůma), 26.min. 5:2 Tomáš Hromádka (Ondra Bělovský), 31.min. 6:2 Tomáš Hromádka (Pavel Novotný), 32.min. 7:2 Fanda Tůma (Ondra Tichý), 35.min. 8:2 Ondra Šimon (Fanda Janda), 37.min. 9:2 Pavel Novotný (Michal Čapek), 38.min. 10:2 Michal Čapek (Pavel Novotný), 39.min. 11:2 Tomáš Hromádka (Fanda Tůma).

Sestava: Petr Chalupa - Fanda Tůma, Michal Čapek, Tomáš Hromádka, Ondřej Šimon, Fanda Janda, Pavel Novotný, Ondřej Bělovský a Ondřej Tichý.