Zdroj: http://fkboca.cz/novinky-a/dalsi-dva-zapasy-acka  •  Vydáno: 29.3.2018 14:18  •  Autor: Michal Čapek

Další dva zápasy áčka

Další dva zápasy áčkaTři body ze dvou utkání drží Bocu před posledním kolem letošního ročníku na bramborové příčce, kterou se bude snažit udržet před houfem pronásledovatelů v posledním utkání na hřišti Kladna.

Neděle 18.3.2018

Olympik Mělník "B" - FK Boca Chotěboř 8:6 (4:3)

V zápase proti Mělníku "B" tahala Boca od začátku za kratší konec - než se v utkání pořádně rozkoukala, prohrávala v páté minutě o dvě branky a v desáté minutě již 0:3. Dvě branky Miloše Moravce vrátili ale Bocu zpět do zápasu, a protože se následně podařilo oběma týmům vstřelit ještě po jedné brance, odcházela Boca na poločasovou přestávku do kabin s jednogólovým mankem. Hned v úvodní minutě domácí svůj náskok opět navýšili a brankou odpověděli i na snížení Dušana Čapka. Ve 35.minutě se Boce dvěma slepenými brankami podařilo vyrovnat na průběžných 6:6, bohužel vzápětí obdržela z brejku sedmou branku a v následné power-play i osmou, díky čemuž zůstaly tři body za výhru domácímu týmu, který se díky tomu udržel ve hře o záchranu.

Branky Boca: 12.min.1:3 Miloš Moravec (Pavel Klimeš), 14.min. 2:3 Miloš Moravec (Pavel Novotný), 18.min. 3:4 Pavel Klimeš (Dušan Čapek), 27.min. 4:5 Dušan Čapek (Miloš Moravec), 35.min. 5:6 Pavel Novotný, 35.min. 6:6 Pavel Klimeš (Miloš Moravec).

Sestava Boca: Tomáš Vymetal – Dušan Čapek, Michal Čapek, Miloš Moravec, Pavel Klimeš, Pavel Novotný, Jirka Kratochvíl a Ondra Bělovský.

 

Pátek 23.3.2018

FK Boca Chotěboř – GMM Jablonec 9:6 (3:4)

V dalším utkání se Boca v Ledči nad Sázavou utkala se silným Jabloncem, který na dálku bojoval o konečnou druhou příčku s Kladnem. Hosté k utkání dorazili pouze se šesti hráči do pole, přesto ale byli Boce vyrovnaným soupeřem. V prvním půli se Boca snažila hrát ze zabezpečené obrany, ale Jablonci se dařilo blok Bocy překonávat, a tak byla s pozměněnou taktikou ve druhém poločase k vidění více otevřená partie, která Boce pomohla využít svou hráčskou početní převahu a v konci zápasu ho rozhodnout ve svůj prospěch. Zasloužil se o to především Pavel Novotný, který vstřelil poslední tři branky utkání (přestože se mu nepodařilo vstřelit desátou branku, tak nemusíme být smutní, jeho branka na 9:6 byla 100. brankou, kterou Jablonec v tomto soutěžním ročníku obdržel, a to určitě za připomínku stojí) :-)

Branky Boca: 1.min.1:0 Pavel Klimeš (Dušan Čapek), 10.min. 2:2 Honza Novotný (Pavel Novotný), 18.min. 3:4 Dušan Čapek (Pavel Klimeš), 23.min. 4:4 Pavel Klimeš (Dušan Čapek), 24.min. 5:4 Pavel Novotný (Miloš Moravec), 27.min. 6:5 Pavel Klimeš (Tomáš Benc), 31.min. 7:6 Pavel Novotný, 34.min. 8:6 Pavel Novotný a 36.min. 9:6 Pavel Novotný (Miloš Moravec).

ŽK: Tomáš Benc

Sestava Boca: Tomáš Benc – Dušan Čapek, Michal Čáp, Ondra Tichý, Pavel Klimeš, Michal Čapek, Miloš Moravec, Pavel Novotný a Honza Novotný.