Zdroj: http://fkboca.cz/novinky-a/prohra-v-osmifinale-poharu  •  Vydáno: 13.10.2015 23:20  •  Autor: Michal Čapek

Prohra v osmifinále poháru

Prohra v osmifinále poháruAni ve svém dalším pokusu se Boce nepodařilo projít osmifinálovým kláním poháru FAČR úspěšně, když se tentokrát musela sklonit před prvoligovým Nejzbachem Vysoké Mýto.

V osmifinále poháru jsme narazili na účastníka nejvyšší futsalové soutěže a na hřišti to bylo od úvodního hvizdu rozhodčího znát. Hráči Vysokého Mýta měli většinu hry balón ve svém držení a dobývali branku Bocy, která odolávala až do 7.minuty, kdy hosté proměnili svůj sólový únik. Ve 12.minutě zvyšují po přečíslení na rozdíl dvou branek a v minutě 14. po sevření Bocy v jejím obraném pásmu přidávají třetí branku. O minutu později se nám podařilo po rychlé narážečce snížit Martinem Odvářkou na 1:3 a s tímto výsledkem také skončil první poločas utkání. Do druhého poločasu jsme vstoupili více odvážně a snažili se Vysokému Mýtu utkání zkomplikovat, bohužel se nám nepodařilo některé vyložené šance proměnit, stejně tak pohořeli střelci hostí na Tomáši Bencovi. Ten tak kapituloval až ve 36.minutě a poslední brankovou tečkou za utkáním byla střela hostujícího hráče ve 37.minutě do prázdné branky při naší power-play.

Přestože hosté postoupili do dalšího kola poháru FAČR zcela zaslouženě, podala Boca proti svému prvoligovému soupeři dobrý výkon, který by ráda zopakovala při svém dalším soutěžním utkání.

1. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
FK Boca Chotěboř - 1:5 (1:3)
Branka Boca: na 1:3 Martin Odvářka (Tomáš Novotný),
Sestava: Tomáš Benc - Radek Odvářka, Dušan Čapek, Michal Čapek, Tomáš Hromádka, Tomáš Novotný, Pavel Novotný, Ondřej Staněk, Pavel Klimeš a Martin Odvářka.