QantoCup 2011

QantoCup 2011

V dvoudenní maraton se po roční odmlce opět proměnilo setkání týmů na turnaji zvaném Qanto cup. Na hřištích ve Svitavách a v Moravské Třebové se letos utkalo celkem 174 mužských týmů z České republiky, Slovenska a Polska, a také týmy děvčat, které se představují divákům v rámci svého odděleného turnaje.

Letošní ročník ovládl v ženské části Chemcomex Praha, v mužské části zvítězil loňský obhájce Gamblers Most. Boca tentokráte dokráčela k 9-16. místu, čímž téměř navázala na svůj úspěšný výsledek z minulého roku (5-8. místo).

Turnaj pro nás začal v sobotní odpoledne, ve kterém se Boca představila se dvěma týmy v pětičlenných základních skupinách.

Základní skupiny – sobota:
Tým A – Banditri Žamberk 4:1 (2x Blažek, Provazník a Klimeš)
Tým A – Joga Bonito Šumperk 7:0 (3x Klimeš, 2x Provazník, Čapek a Staněk)
Tým A – AS Palermo Zlín 6:1 (3x Staněk, 2x Provazník, Moravec)
Tým A – Pivnice u Supa Dolní Benešov 1:1 (Moravec).

Tým B – Fotbalová Radost České Budějovice 1:6
Tým B – Růžové Tlapičky Hukvaldy B 4:0
Tým B – AC Sextons 94 Hradec Králové 2:3
Tým B – Talo Guys Staré Hrady 3:5

V základní skupině se A týmu dařilo své soupeře jasně přehrávat, s jistotou postupu tak již v posledním souboji kontrolovala potřebnou remízu k postupu do další časti turnaje z prvního místa. B týmu se naopak vstup do turnaje nepovedl, do kolen ho nakonec poslala smolná porážka 2:3 se Sextons.
Tyto základní skupiny Boca odehrála v nově otevřeném fotbalovém stánku Svitavy – Lány na umělém povrchu, a zatímco se B tým s turnajem rozloučil, A tým pokračoval v neděli dalšími zápasy již na přírodní trávě v Moravské Třebové.

Semifinálová skupina – neděle:
Boca A - Wayne´s team Nové Město nad Metují 1:0 (Vítek)
Boca A - NORKY TEAM Považská Bystrica 1:1 (Blažek)
Boca A – Citov 3:1 (Provazník, Klimeš a Staněk)
Boca A - Orli z Marsu Chropyně 1:0 (Moravec)

Utkání v semifinálové skupině již byla o něco dramatičtější, přesto se Boce podařilo skupinu vyhrát a s pouhými 2 inkasovanými brankami postoupit do finálového „pavouka“.

1.kolo vyřazovací části - neděle:
Boca A - Srníčko Hlinsko 1:0 (Provazník)

V prvním kole finálového pavouka narazila Boca na loňského poraženého finalistu a v porovnání s předchozími tými se utkala s opět o další stupínek těžším soupeřem. Brankou Provazníka dvě minuty před koncem se jí ale podařilo postoupit do osmifinále.

Osmifinále vyřazovací části - neděle:
Boca A – Orel Hlinsko 0:1

Nejkvalitnější soupeř Bocy rozhodl o svém zaslouženém vítězství ve druhém poločase, nic na tom nezměnila ani závěrečná power-play Bocy. První porážka v turnaji tak znamela pro A tým konečnou, vítěz tohoto duelu Orel Hlinsko nakonec dokráčel pro bronzové medaile.

Tým A absolvoval turnaj ve složení Petr Pátek, Miloš Moravec, Roman Vítek, Michal Čapek, Roman Provazník, Tomáš Blažek, Pavel Klimeš a Ondřej Staněk.

Tým B hrál ve složení Jan Šimoňák, Petr Ďoubal, David Hospodka, Radek Odvářka, Tomáš Hromádka, Martin Odvářka, Matěj Vydra a Martin Běloušek.

Dík za podporu, koučování a fandění patří také Liboru Hromádkovi, Martinu Jakešovi, Marcele Ždímalové a Lence Turkové :-)

Komentáře rss


, some may say a watch odpovědět
These timepieces are considered to be replica watches and hence, there can not be a better type watch that you give as a gift to someone. Giving such a beautiful replica watches sale to someone really special can certainly prove to be a wonderful idea. People have different tastes and needs. At the same time, the budget also varies. However, when you think of buying replica watches you can expect to get the finest models that suit your taste, needs as well as budget. Whether you want Rose gold, yellow gold or replica watches sale, you can expect to get unique models in each of these categories. By having a look at the rolex replica uk in different categories, you can surely make your choice. Therefore, you need to give rolex replica on the selection of the best brand and the best model to justify the money that you have spent.